Dziś jest: niedziela 25 sierpnia 2019 r. Jest to 237 dzień roku. Wschód: 05:34 Zachód: 19:41, Dzień liczy: 14 godz. i 7 min.

Wchodzisz z IP:
34.204.179.0
Licznik odwiedzin:
Osób online:1
Przeszukaj aktualności:

Pogoda:
Mapka pogody

QR-Code :)

ZST-I Tetris

• Ochrona Danych Osobowych
    Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Bartosz Świetnicki, adres e-mail: iod@powiat.busko.pl

• Oferta sprzedaży mienia ruchomego (podnosnik nozycowy symbol (typ): STD-8200, model STD-8240TX-W)

Informujemy, że specyfikacja została udostępniona do pobrania.

Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 21.05.2019 r.
    Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniach 17.05.2019 r. oraz 20.05.2019 r.

[pobierz plik ze specyfikacja]

• Oferta sprzedaży mienia ruchomego (maszyny do szycia, spawarki, wiertarka)

Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 12.06.2018 r.
    Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 11.06.2018 r.

• Wykaz podręczników
    Wykaz obowiązujących podręczników dla uczniów.

• Informacje o projekcie "Nowoczesna szkoła zawodowa - nowoczesny region"

• INFORMACJE O PROJEKCIE "DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI..." na Naszej stronie

• SEKCJA TENISA ZIEMNEGO
    działająca przy Szkolnym Klubie Sportów Przestrzennych "TRAWERS"zaprasza do korzystania ze szkolnego kortu i udziału w zajęciach sekcji. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z p. p. Krzysztofem Dulnikiem.

• Jesteśmy na facebooku
    Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku

• Archiwum

• Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

Informujemy, że przetarg sprzedaży mienia ruchomego został rozstrzygnięty w dniu 07.11.2016 r., wyniki rozstrzygnięcia zostana przesłane osobom zainteresowanym.
  • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 4.11.2016 r.
    Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 3.11.2016 r.

[pobierz plik ze specyfikacja]

• Konkurs lingwistyczny „WORD ZA WORT”
    2019-06-04 18:45
    Dnia 25 kwietnia 2019 roku odbył się szkolny konkurs lingwistyczny „Word za Wort”. Do konkursu zgłosiło się aż 28 uczestników. Uczniowie pracując w parach udowodnili, że fachowe słownictwo z przedmiotów zawodowych w języku angielskim i niemieckim, nie stanowi dla nich tajemnic.
    Celem konkursu było poszerzenie i wzbogacenie zasobu słownictwa oraz rozwijanie zainteresowania nauką języków obcych. Uczniowie zaskoczyli organizatorów konkursu obszerną i szczegółową wiedzą, a wyniki jakie osiągnęli pokazały, że trud i praca włożona w naukę, przyniosły wspaniałe rezultaty.
    Zwycięzcami konkursu zostali Brodziak Aniela i Klepacz Bartosz, uczniowie klasy III F. Wartym podkreślenia jest fakt, że uczniowie ci uzyskali - 100% możliwych do uzyskania punktów.
    II miejsce zajęli Satora Aleksandra i Maj Sebastian z klasy III G, którzy otrzymali - 97%.
    Natomiast III miejsce ex aequo zajęli, Piotrowska Weronika i Natalia Zasucha z klasy III G oraz Chalastra Bartłomiej i Godwin Rafał z klasy III E uzyskując - 95%.
    Tuż za podium, uplasowali się:
    Gadawska Julia i Lasak Patrycja z klasy III G uzyskując - 94%.
    Pałaczyński Krystian i Siepracki Mikołaj z klasy II F zdobywając - 94%.
    Słota Mateusz i Ciacia Damian z klasy III E – uzyskując – 90%.
    Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, a najlepsi oceny z języków obcych oraz nagrody książkowe.
    Gratulujemy wszystkim uczniom i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych edycjach konkursu ”Word za Wort”.

Zespół Języków Obcych

Fotorelacja: